III Kongres i Kolejne wyjście w ramach Kongresu

KOLEJNE WYJŚCIE W RAMACH KONGRESU

10.10. 2018 r. klasa 3c uczestniczyła w wykładzie Pana Bartłomieja Szmajdzińskiego – dyrektora ds. zasobów ludzkich w Grupie Hoteli Orbis na temat perspektyw rozwoju osobistego i zawodowego w branży hotelarskiej. Uczestnicy, podczas bezpośredniej rozmowy, mogli poznać ścieżki rozwoju zawodowego pracowników hoteli.


Uczestnicy:

Łukasz Cichocki, Oskar Copija,  Bartosz Ćwiek, Jakub Gorlic, Klaudia Gunia, Krystian Jeżower,  Filip Kołodziej, Wiktor Lendzioszek, Maciej Musiałowski, Kacper Roszak, Emanuel Siwiec, Wiktor Skrężyna.

 

                                                                                                              Magdalena Poprawska- Lech


08.10.2018r. uczniowie klasy 3c uczestniczyli w warsztatach Chemia w kuchni ? co nieco o gastronomii molekularnej na Wydziale Chemii Politechniki Wrocławskiej. Prezentacja połączona była z częścią praktyczną – eksperymentami chemicznymi dotyczącymi tego, co dzieje się w naszej kuchni oraz naukowego podejścia do przygotowywania posiłków, czyli gastronomii molekularnej.

Opiekunem klasy była wychowawczyni Magdalena Poprawska-Lech.