WAKACYJNE ŻYCZENIA

Kochani Uczniowie! Drodzy Nauczyciele i Rodzice! Przesyłamy wszystkim życzenia UDANYCH WAKACJI! Uczniom- po wytężonym czasie nauki-życzymy odpoczynku, wytchnienia i niezapomnianych podróży obfitujących w ogrom wrażeń. Wróćcie do nas we wrześniu zdrowi, szczęśliwi i pełni sił do pracy w kolejnym roku szkolnym:) Szczególne życzenia ślemy naszym Ósmoklasistom. Trzymamy za Was kciuki, abyście dostali się do wymarzonych szkół i spełniali swoje marzenia. Rodzicom życzymy wspaniałego rodzinnego spędzania wakacyjnego czasu. Aby nie zabrakło słońca i powodów do radości. Szczególne podziękowania należą się naszym Nauczycielom. Dziękujemy za zaangażowanie, oddanie i troskę o uczniów. Życzymy wytchnienia od całorocznych obowiązków i dobrego odpoczynku. Do zobaczenia po wakacjach:) Dyrekcja Szkoły