DZIEŃ MIŁOSNYCH POZDROWIEŃ

WALENTYNKI w SP77

14 lutego 2024 r., w związku z przypadającymi w tym dniu WALENTYNKAMI, obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ MIŁOSNYCH POZDROWIEŃ.

Miłość, sympatia, przyjaźń… – to one sprawiają, że nasze życie staje się radośniejsze, a uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Pielęgnujemy te uczucia i dbamy o nie, ponieważ dają nam szczęście.

W tym dniu, Samorząd Uczniowski przygotował wiele niespodzianek dla swoich koleżanek i kolegów. Jedną z nich była SERDUSZKOWA POCZTA. Uczniowie mogli wyrazić wybranej osobie sympatię lub miłość w postaci kartki z miłymi wierszykami lub miłosnymi wyznaniami, a także przekazać drobny upominek. Tego dnia poczta walentynkowa działała ekspresowo i adresat błyskawicznie otrzymywał przesyłkę.

Kolorem miłości jest kolor czerwony, dlatego uczniowie przyszli ubrani w tym odcieniu oraz posiadali na sobie i przy sobie walentynkowe elementy, w postaci biżuterii, pluszaków, namalowanych na ciele serduszek.

Podczas przerw towarzyszyły nam w tym dniu romantyczne utwory, które można było zadedykować wybranej osobie.

Odbył się konkurs pod hasłem WALENTYNKOWE LOVE dla uczniów klas 1-3 oraz 4-8.

Celem było wykonanie upominku lub gadżetu walentynkowego.

Wyniki konkursu :

I miejsce: Hanna Czarnecka kl.1c

II miejsce: Vivianna Wilk kl.2a

III miejsce: Aleksandra Bigus kl.1a

Wyróżnienie:

Malwina Skawińska kl.1b

I miejsce: Varvara Halichenko kl.6a

II miejsce: Kuba Reszczyński-Wójcik kl.4b

III miejsce: Lili Galik kl.6a

Wyróżnienia:

Oliwia Kozieł kl.4b

Piotr Sojka kl.5a

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspaniałą zabawę w tym dniu.

Dorota Gdowska-Marek