Kiermasz Bożonarodzeniowy 2023r.

20 grudnia 2023 roku Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

Podczas kiermaszu, jak co roku, sprzedawane były stroiki i ozdoby świąteczne, które wykonali uczniowie i rodzice naszej szkoły.

W tym roku społeczność SP77 przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji i „zagrała” z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

WOŚP w 2024 roku przeznacza zebrane fundusze na specjalistyczny sprzęt do szpitali dla dzieci i dorosłych pod kątem “walki z płucami po pandemii.”

Pieniądze ze sprzedaży ozdób świątecznych na naszym Kiermaszu Bożonarodzeniowym, w kwocie 1624,50 zł, przeznaczyliśmy właśnie na ten cel!

Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to wydarzenie.

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, uczniów i nauczycieli, którzy przygotowali przepiękne stroiki i ozdoby świąteczne.

Oczywiście WIELKIE DZIĘKUJĘ przekazujemy również osobom, które te rzeczy zakupiły.

D. Gdowska-Marek