Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

,,Tu wszędzie jest moja Ojczyzna? – pod takim tytułem klasy 2a, 2c, 4b i 8a przygotowały uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości dla klas I-III, który odbył się 16 listopada 2023 roku .
Występy uczniów oglądały m.in. panie dyrektor Ilona Zioło i Elżbieta Raputa.
Miłymi gośćmi byli także rodzice uczniów klasy 2c.
Uczniowie najmłodszych klas  dowiedzieli się,  co to znaczy ?być patriotą?, przypomnieli sobie symbole narodowe Polski.
Klasa 8a rozpoczęła akademię polonezem – polskim, narodowym tańcem, a klasa 2a zatańczyła kujawiaka.
Miło było uczcić Święto Polski Wolnej i Niepodległej – naszej kochanej Ojczyzny tańcem, piosenką i wierszem.  Nie zabrakło też pieśni patriotycznych.
Klasa 4b zaśpiewała ,,Przybyli ułani pod okienko….?
Radość z odzyskania niepodległości uczniowie podkreślili również odświętnym, galowym ubraniem, mieli kotyliony, chorągiewki i kwiaty biało-czerwone.
W szkole panowała bardzo uroczysta atmosfera, pełna powagi i radości.