Ankieta dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli ? Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Drodzy Uczniowie! Szanowni Państwo Rodzice i Nauczyciele! Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 15 tysięcy złotych (12 tysięcy złotych- z dotacji rządu oraz 3 tysiące złotychśrodki zapewnione przez Departament Edukacji) i przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego w ramach ?Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 ? 2025?. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych, lektur i elementów wyposażenia bibliotek oraz promocja czytelnictwa. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Proszę podać tytuły książek/serii wydawniczych, które Państwo polecają, które warto przeczytać, które, zdaniem Państwa, powinny znaleźć się w naszej bibliotece. Na propozycje czekamy do 9 czerwca 2023 rokuw tym celu prosimy o wypełnienie ankiety (poniżej). https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sNGsm_ZXfkGqXTrdQCRehticIvZY nahKjZEhM23zOR9UNlZJSTE4VzhKN1ZLN0pLWVNLSEJXMUgwSy4u Elżbieta Raputa wicedyrektor