DZIEŃ MIŁOSNYCH POZDROWIEŃ

DZIEŃ MIŁOSNYCH POZDROWIEŃ

W piątek, 10.02.2023 r, z okazji zbliżających się walentynek, Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole Dzień Miłosnych Pozdrowień, a więc miłych gestów, życzeń
i niespodzianek.

Odbyła się SERDUSZKOWA POCZTA, w ramach której uczniowie mogli wyrazić sympatię lub miłość wybranej osobie w postaci kartki z miłymi wierszykami lub miłosnymi wyznaniami, a także przekazać mały upominek.
Można było nabyć kartki z gotowymi życzeniami, serduszka z wyznaniem miłosnym, kryształowe serduszka z bilecikiem, a następnie wrzucić je do miłosnej skrzynki, by później zostały przekazane do adresata.

Symbolem miłości jest serce i czerwony kolor, dlatego te elementy były promowane w tym dniu.
Uczniowie mieli na sobie czerwone części garderoby, elementy serduszek na twarzy, włosach, czy biżuterii.
Podczas przerw rozbrzmiewały romantyczne utwory, połączone z miłosnymi dedykacjami.
Był to dzień pełen pozytywnych emocji, uśmiechu i wrażeń.